Back to All Events

Blues Jam #27

44488206_2500768043284879_6334002981121294336_n.jpg

Blues Jam toimub iga kuu esimesel teisipäeval Von Krahlis!. Oktoobrikuu jämmil mängib majabänd Otis Rush'i lugusid. Kuulama on oodatud kõik muusikasõbrad ja kui soovid jämmida, leiad juhendi meie kodulehelt https://blues.ee/jam/kuidas/

Blues on üks vanemaid rütmimuusika žanreid. Blues Jam on harukordne võimalus näha ja kuulda bluesi selle kõige vahetumas esituses, nii nagu see algselt mõeldud oligi. Lavale astuvad koosseisud sünnivad spontaanselt kohapeal ning kokku saavad eesti muusika veteranid ning tavaelust välja astuvad harrastusmuusikud. Iga Blues Jam on omanäoline, kuna kõik mida näete ja kuulete sünnib kohapeal, hetke emotsioonidest inspireeritult. 

🕖 AJAKAVA 🕖
19:00 Uksed
19:30 Vinüülikuulamine - Kaisa Ling Thing - "Nii kole mees" singel
20:00 House Band plays Otis Rush, erikülaline Meelis Saueauk
20:40 Free-for-all jämm
23:00 After-hours hang

🎸Majabänd 🎸
Rene Paul - klahvpillid ja laul
Jörgen Pakkas - kitarr
Oskar Malleus - kitarr
Rene Laur - saksofon
Jason Hunter - trompet
Siim Usin - bass
Peep Kallas - trummid

🎤 MAJABÄNDI AVASET 🎤
Jämmi tõmbab käima professionaalsetest muusikutest koosnev majabänd, kes sel hooajal pühendab iga avaseti mõnele bluusigigandile. Eelmistel hooaegadel on avasetis külaliseks olnud Eesti muusikaskeene tipud nagu Tõnu Timm, Oskar Malleus, Kristi Raias, Louie Digman, Freddy Tomingas, Raul Ukareda, Margus Kappel, Teele Viira, Mikk Tammepõld, Robert Linna, Vivi Maar, Viveli Maar, Airi Allvee ning teised.

🎸 FREE-FOR-ALL JÄMM 🎸
Oodatud on kõik lauljad ning instrumentalistid, kes tahavad bluesi mängida. Jämmirepertuaar koosneb bluesiklassikast, mõned vihjed leiad lehel https://blues.ee/jam/repertuaar/ Jämmil osalemiseks:
1) Pane ukse peal nimi kirja
2) Tutvusta end hostile, kes sind sobival hetkel lavale kutsub

Piletid müügil uksel, jämmil osalejad tasuta!
(Üli)õpilased 3€
Täispilet 5€
---
All blues fans and musicians are welcome! The evening starts with a blues vinyl, then our house band revs up the jam with a short set featuring a different special guest each time. We have amps, drums and keyboards, bring your axe if you want to join in!

19.00 Vinyl listening session
20.00 House band's opening set
20.45 Free-for-all jam
~23.00 After-hours hang

Free for musicians. Students 3€, others 5€

Later Event: November 11
Estonian Blues Challenge 2018