Back to All Events

Blues Jam #28

46514606_2554140637947619_324048767017811968_o.jpg

Foto: Lemmi Kann

Blues Jam toimub iga kuu esimesel teisipäeval Von Krahlis! Detsembrikuu jämmil teeb majabänd Oskar Malleuse juhtimisel mõned lemmiklood artistidelt nagu The Meters, John Mayer ja Otis Redding. Kuulama on oodatud kõik muusikasõbrad ja kui soovid jämmida, leiad juhendi meie kodulehelt https://blues.ee/jam/kuidas/

Blues on üks vanemaid rütmimuusika žanreid. Blues Jam on harukordne võimalus näha ja kuulda bluesi selle kõige vahetumas esituses, nii nagu see algselt mõeldud oligi. Lavale astuvad koosseisud sünnivad spontaanselt kohapeal ning kokku saavad eesti muusika veteranid ning tavaelust välja astuvad harrastusmuusikud. Iga Blues Jam on omanäoline, kuna kõik mida näete ja kuulete sünnib kohapeal, hetke emotsioonidest inspireeritult.

🕖 AJAKAVA 🕖

19:00 Uksed

19:15 Vinüülikuulamine - Gunnar Graps - "Roosid papale" (1982)

20:00 House band

20:40 Free-for-all jämm

23:00 After-hours hang

🎸Majabänd 🎸

Oskar Malleus - kitarr ja laul

Jörgen Pakkas - kitarr

Rene Paul - klahvpillid

Allan Kaljaste - saksofon

Jason Hunter - trompet

Siim Usin - bass

Peep Kallas - trummid

🎤 MAJABÄNDI AVASET 🎤

Jämmi tõmbab käima professionaalsetest muusikutest koosnev majabänd, kes sel hooajal pühendab iga avaseti mõnele bluusigigandile. Eelmistel hooaegadel on avasetis külaliseks olnud Eesti muusikaskeene tipud nagu Tõnu Timm, Oskar Malleus, Kristi Raias, Louie Digman, Freddy Tomingas, Raul Ukareda, Margus Kappel, Teele Viira, Mikk Tammepõld, Robert Linna, Vivi Maar, Viveli Maar, Airi Allvee, Meelis Saueauk ning teised.

🎸 FREE-FOR-ALL JÄMM 🎸

Oodatud on kõik lauljad ning instrumentalistid, kes tahavad bluesi mängida. Jämmirepertuaar koosneb bluesiklassikast, mõned vihjed leiad lehel https://blues.ee/jam/repertuaar/ Jämmil osalemiseks:

1) Pane ukse peal nimi kirja

2) Tutvusta end hostile, kes sind sobival hetkel lavale kutsub

Piletid müügil uksel, jämmil osalejad tasuta!

(Üli)õpilased 3€

Täispilet 5€

Later Event: January 8
Blues Jam #29