Back to All Events

Blues Jam #25

maxresdefault.jpg

Blues on üks vanemaid rütmimuusika žanreid. Blues Jam on harukordne võimalus näha ja kuulda bluesi selle kõige vahetumas esituses, nii nagu see algselt mõeldud oligi. Lavale astuvad koosseisud sünnivad spontaanselt kohapeal ning kokku saavad eesti muusika veteranid ning tavaelust välja astuvad harrastusmuusikud. Iga Blues Jam on omanäoline, kuna kõik mida näete ja kuulete sünnib kohapeal, hetke emotsioonidest inspireeritult.

Blues Jam toimub iga kuu esimesel teisipäeval Von Krahlis. Kuulama on oodatud kõik muusikasõbrad ja kui soovid jämmida, leiad juhendi meie kodulehelt https://blues.ee/jam/kuidas/

🎤 MAJABÄNDI AVASET 🎤
Jämmi tõmbab käima professionaalsetest muusikutest koosnev majabänd koos iga kord vahetuva erikülalisega. Varem on avasetis külalised olnud Eesti muusikaskeene tipud nagu Tõnu Timm, Oskar Malleus, Kristi Raias, Louie Digman, Freddy Tomingas, Raul Ukareda, Margus Kappel, Teele Viira, Mikk Tammepõld, Robert Linna, Vivi Maar, Viveli Maar, Airi Allvee ning teised.

🎸 FREE-FOR-ALL JÄMM 🎸
Oodatud on kõik lauljad ning instrumentalistid, kes tahavad bluesi mängida. Jämmirepertuaar koosneb bluesiklassikast, mõned vihjed leiad lehel https://blues.ee/jam/repertuaar/ Jämmil osalemiseks:
1) Pane ukse peal nimi kirja.
2) Tutvusta end hostile, kes sind sobival hetkel lavale kutsub.

🕖 AJAKAVA 🕖
19:00 Uksed
19:10 Vinüülikuulamine
20:00 Majabändi avaset
20:40 Free-for-all jämm
23:00 After-hours hang

🎸Majabänd 🎸
Jörgen Pakkas - kitarr
Oskar Malleus - kitarr ja laul
Rene Paul - klahvpillid ja laul
Siim Avango - bass
Peep Kallas - trummid

Piletid müügil uksel, jämmil osalejad tasuta!

(Üli)õpilased 3€
Täispilet 5€

🎟️ Hooajapass (pääse kõigile Blues Estonia sündmustele) tuleb müügile 28. augustil 🎟️